Magazin Haberleri

ALEYNA TİLKİ “AŞK ATEŞİ”

ALEYNA TİLKİ “AŞK ATEŞİ”

İlk Adımı Atarken Donakalanlar İçin Geliyor Cornetto Aşk Ateşi

Cornetto’nun her yaz merakla beklenen yaz şarkısını seslendiren Aleyna Tilki, reklam kampanyasında İlk Yandım Ekibi’nin liderliğinde yer alıyor.

Aşkın markası Cornetto’nun yeni kampanyası, ilk adımı atarken donakalanları Aşk Ateşi ile eritmek için geliyor. Cornetto’nun bu seneki yaz şarkısını ise daha önce “Nasılsın Aşkta?” ve “Bu Benim Masalım” şarkılarının sahibi olan Aleyna Tilki seslendiriyor.

Aşkta kural tanımayanlara destek vermek için kalıpların dışındaki flörtleri ekrana taşıyan Cornetto, Aleyna Tilki önderliğindeki İlk Yandım Ekibi ile ilk adımı atarken donakalanların imdadına koşuyor. Bir plajda arkadaşlarıyla vakit geçiren genç, kendisinden uzun bir kızdan hoşlanıyor ancak ilk adımı atarken çekinerek donakalıyor. İlk Yandım Ekibi’nin olay yerine varıp Cornetto Aşk Ateşi ile müdahale etmesi üzerine buzları eriyen genç, yarıda kalan ilk adımını tamamlıyor ve mutlu sona ulaşıyor.

Aleyna Tilki’nin genel yönetmenliği ve Hakan Kemiksiz’in yönetmenliğini yaptığı reklam filmi Medina Turgul DDB imzası taşıyor. Filmin yapımcılığını Panda Film üstlendi.

Tuncay AKTAŞ

Mayıs 20th, 2022

No comments

Comments are closed.