Aktif Güncel

ALİ LİKOĞLU – HALİME BAK

ALİ LİKOĞLU – HALİME BAK

Bursa doğumlu olan ALİ LİKOĞLU bursa çınar lisesi ve ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi konservatuarı sanat müziği bölümünde eğitim aldı.
17 yaşından beri gitarist,bas gitarist,vokal ve solist olarak bir çok bar programı, balo,gala ve festival organizasyonlarında sahne almaktadır.
Bu uzun ve başarılı kariyerini bir single ile taçlandırmak isteyen ALİ LİKOĞLU’HALİME BAK’ adlı single ile sanat camiasında yerini almıştır.
Söz ve müziği kendisine ait olan Çıkış parçası ve aynı zamanda albümün tek videoklip çalışması olan”HALİME BAK” başarılı aranjör SEZGİN GEZGİN tarafından hayata yapılmış, Birçok değerli müzisyenin stüdyo çalışmalarında eşlik ettiği bu single de sarkının Mix&Mastering leri ,aynı zamanda sanatçının Vokal Koçluğunu da yapan CANDAR KÖKER tarafından yapılmıştır ve klip yönetmenliğini de CANDAR KÖKER üstlenmiştir.

Duygusal yapısına rağmen deep house tarzında olan bu şarkı gerek sözlerinin ustalıkla işlenmesi, gerekse hareketli ritmi ile değerli üstadların şarkıda ne kadar güzel bir iş çıkardığının simgesi olmuştur.

Albüm okuma kayıtlarının tümü ise STUDİO MAESTRO’da gerçekleşmiştir.

Klipte ALİ LİKOĞLU’na aynı zamanda menajerliğini de üstlenen değerli eşi İRENA LİKOĞLU eşlik etmiştir.

Radyoaktif

Mayıs 30th, 2019

No comments

Bir cevap yazın