Magazin Haberleri

AYŞE ÇINAR “AŞK LAZIM AŞK”

AYŞE ÇINAR “AŞK LAZIM AŞK”

Ayşe Çınar sözleri Gözde Ançel’e, müziği Buray ve Gözde Ançel’e, düzenlemesi Erkin Hadimoğlu’na ait olan “AŞK LAZIM AŞK” isimli yeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

“Cadı Kazanı” ve “Başın Sağ Olsun” isimli singleları ile dinleyenlerin beğenisini kazanan pop müziğin sevilen ismi Ayşe Çınar, Akdeniz ezgilerini Yunan müziğinin önemli enstrümanlarından buzuki ile pekiştirerek düzenlenen “AŞK LAZIM AŞK” isimli hareketli şarkısıyla sonbahar aylarına yaz sıcaklığını getiriyor.

Ayşe Çınar, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Seher Avşar’ın stylingi ile Tilki Yapım fotoğraf stüdyosunda Emre Yunusoğlu’nun objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Aslıhan Mergen tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “AŞK LAZIM AŞK” şarkısında sanatçının vokal koçluğunu Arzu Alsan yaptı. Ayşe Çınar’a single’ında Hakan Akoğlu ve Arzu Alsan vokalleriyle eşlik ettiler. Şarkının mix’i Murat Bulut, mastering’i Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

“AŞK LAZIM AŞK” ın renkli video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde çekildi.

AŞK LAZIM AŞK
Birkaç mektup buldu beni
Aşıp gelmiş nehirleri
Açmamıştı mevsimlerdir
Canlandırdı çiçekleri
Uzaklardan kokun geldi
Duran kalbim yeniden nefeslendi
Şans vermeyen bitmiş aşka
Bu kalp tekrar tutuştu alevlendi
Aşk lazım aşk yakacaksa gelsin bu yaz
İçimde telaş sırılsıklam olsak biraz
Aşk lazım aşk azıcık yaklaş
Kimi görsem yan yana can cana ah sarmaş dolaş

Söz: Gözde Ançel
Müzik: Gözde Ançel – Buray
Düzenleme: Erkin Hadimoğlu

Tuncay AKTAŞ

Ekim 24th, 2021

No comments

Comments are closed.