Magazin Haberleri

AYŞE ÇINAR “BAŞIN SAĞOLSUN”

AYŞE ÇINAR “BAŞIN SAĞOLSUN”

Ayşe Çınar sözleri Gökhan Şahin’e, müziği ve düzenlemesi Şahin Kurnaz’a ait olan “BAŞIN SAĞOLSUN” isimli yeni single çalışması ile müzikseverlerle buluşuyor.

“Cadı Kazanı” isimli son single’ı ile dinleyenlerden tam not alan Ayşe Çınar, Türk Halk Müziğine ait bir enstrüman olan kavalı modern batı soundu ile birlikte popüler müzik içinde kullanarak düzenlenen “BAŞIN SAĞOLSUN” isimli yeni şarkısıyla iddialı.

Ayşe Çınar, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Juliet Demir’in tasarladığı şapka ile H2O fotoğraf stüdyosunda Halil Güzel’in objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “BAŞIN SAĞOLSUN” single’ında Ayşe Çınar’a, Pınar Çubukçu ve Fatih Ertür vokalleriyle eşlik ettiler. Şarkının mix ve mastering’i Tarık Ceran tarafından Digilog By TC stüdyoda yapıldı.

“BAŞIN SAĞOLSUN” un video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde, Life Park İzoletta’da çekildi. Klipte 4 farklı sahnede izlediğimiz Ayşe Çınar aşkta antrenmanlı, yalan aşkları ciddiye almayan, güçlü bir kadını canlandırıyor.

BAŞIN SAĞOLSUN

Olay çıkartırım uyarmadı deme
Lafı geveleme söyle de kurtul
Takıldın daha ilk sabır testine
Kelebeğin bile öncesi tırtıl

Gidenin önünde durmayız
Giden buyursun
Kedi hangimizde kalsın, istiyor musun?
İkimizin olduğu fotoğraflar var
Birazdan siliyorum
Başın sağ olsun…

Ya sen adam olmıcan
Sus! İkna olmıcam
Asla yalana doymıcan
Neyse artık inanmıcam

Ya sen rahat durmıcan
Anlat; ama ikna olmıcam
Şöyle yeni bir senaryo yok mu?
Neyse artık ben oynamıcam

Söz : Gökhan Şahin
Müzik : Şahin Kurnaz
Düzenleme : Şahin Kurnaz

Tuncay AKTAŞ

Şubat 3rd, 2021

No comments

Bir cevap yazın