Aktif Güncel

“DEEPERISE FEAT. JABBAR” ♫ GEÇMİŞ DEĞİŞMEZ – ONE BY ONE ♫

“DEEPERISE FEAT. JABBAR” ♫ GEÇMİŞ DEĞİŞMEZ – ONE BY ONE ♫

2017 yılına ‘Raf’ ve İngilizce versiyonu ‘Move On’ ile damgasını vuran Deeperise, kariyerine iki muhteşem şarkı ile devam ediyor! EMI – Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan ‘Geçmiş Değişmez’ ve İngilizce versiyonu ‘One by One’ 2018 yılında en çok dinledikleriniz arasına girmeye aday!

‘Geçmiş Değişmez’i dijital platformlar üzerinden dinlemek veya satın almak için; https://UMGTurkey.lnk.to/gecmisdegismez

Yerli – yabancı birçok müzik listesinde zirveye yerleşen ve müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan Deeperise, Jabbar’ın eşlik ettiği yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Mustafa Nurdoğdu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Geçmiş Değişmez’ ve ‘One by One’ videolarında muhteşem görüntüler sizleri bekliyor. Kefken Pembe Kayalıklar, Çeşme Delikli Koy ve Tuz Gölü’nde gerçekleştirilen çekimlerde Deeperise’a profesyonel dansçılar eşlik ediyor.

Deeperise’ın dahiyane dokunuşları ve düzenlemesiyle şekillenen ‘Geçmiş Değişmez’ ve ‘One by One’ın sözü, bestesi ve vokali Jabbar’a ait.

Deeperise, ‘Raf’ ve ‘Move On’un başarısından sonra yoğun bir konser takviminin yanı sıra yeni müzikler üretmeye ve kaydetmeye aralıksız olarak devam etti.

Türkiye’de pek çok şehirdeki muhteşem performanslarının yanında Amsterdam Dance Event ve Bulgaristan Bansko Skifest’te de sahne alan Deeperise, tanınırlığını ülke sınırları dışına taşıdı.

Deeperise’ın, Jabbar’ın muhteşem vokali ile harikalar yarattığı ve uzun süredir beklenen yeni şarkıları ‘Geçmiş Değişmez’ ve ‘One by One’a hayran kalacaksınız!

Radyoaktif

Şubat 17th, 2018

No comments

Bir cevap yazın