Aktif Güncel

EMEL MÜTFÜOĞLU – GÜNDEM YARATAYIM MI?

EMEL MÜTFÜOĞLU – GÜNDEM YARATAYIM MI?

EMEL MÜFTÜOĞLU GÜNDEM YARATMAYA GELİYOR!

Türk Pop müziğinin kült isimlerinden Emel Müftüoğlu, 11 yıl aradan sonra yepyeni bir şarkı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Poll Production by Polat Yağcı etiketi ile piyasaya çıkan ‘Gündem Yaratayım Mı’ şarkısının sözü ve müziği Halil Koçak imzası taşıyor.

Türk Pop Müziğine damga vuran hitleri ile dinleyicilerin gönlünde taht kuran Emel Müftüoğlu, yeni şarkısı ile de adeta gündem yaratmaya geliyor.

TARİHİ HAN AÇILIŞINI EMEL MÜFTÜOĞLU İLE YAPTI!

İŞARET DİLİ İLE ŞARKI SÖYLEDİ!

‘Gündem Yaratayım Mı’ şarkısına Beyoğlu’nun simge yapılarından Narmanlı Han’da video klip çekildi. 1831 yılında inşa edilen yapı, kapılarını ilk kez bir klip için açtı. Ahmet Hamdi Tanpınar’dan Bedri Rahmi Eyüboğlu’na kadar birçok sanatçıya ev sahipliği yapan 187 yıllık Narmanlı Han, bu kez Emel Müftüoğlu’nun klibine ev sahipliği yaptı. 2.5 yıl önce restorasyona giren han, açılışını Emel Müftüoğlu ile yaptı.

Deniz Akel yönetmenliğinde çekilen video klipte Müftüoğlu’na 50 kişilik oyuncu ekibi eşlik etti. Renkli kıyafetleri ve marjinal görüntüsü ile dikkat çeken sanatçının kıyafetlerini ünlü modacı Erol Albayrak dikti.Müftüoğlu, klipte şarkının bir kısmını işaret dili ile söyleyerek işitme engelli sevenlerine de selam göndermeyi ihmal etmedi.

Radyoaktif

Kasım 29th, 2018

No comments

Bir cevap yazın