Aktif Güncel

“GÖKHAN KESER” ♫ KİMİ SEVSEM AÇILDI KISMETİ ♫

“GÖKHAN KESER” ♫ KİMİ SEVSEM AÇILDI KISMETİ ♫

1.5 yıl aradan sonra single’la dönüyor

Bu yazın şarkısı KİMİ SEVSEM AÇILDI KISMETİ

Gökhan Keser, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni şarkısını tamamladı, 1.5 yıl aradan sonra sevenleriyle tekrar buluştu. Keser’in “Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti” adlı yeni single’ı DMC Müzik etiketiyle çıktı.

Hem setlerin hem de müzik dünyasının sevilen isimlerinden Gökhan Keser, 1.5 yıl aradan sonra yeni bir single hazırladı. Sözlerini daha önce Fatih Erkoç, Fettah Can gibi ünlü isimlerle çalışmış Şeydağ Tatlıkazan’ın yazdığı, müziğini Gökçer Turan’ın yaptığı “Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti” adlı çalışma, DMC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda satışa sunuldu. Keser’in “Herkes kendinden bir şey bulacak” dediği şarkının aranjesini ise Birkan Şener ve Gökçer Turan üstlendi.
BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM ŞARKILARDAN DAHA FARKLI

Gökhan Keser, üzerinde uzun zaman çalıştığı “Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti” ile çok iddialı. Genç sanatçı, şarkının müzikseverler tarafından beğenileceğinden ve listeleri altüst edeceğinden emin: “1.5 yıl aradan sonra çıkardığım bu yeni single’ın üzerinde uzun süre çalıştık. Şarkıyı bana menajerim Ecmel Kayahan ulaştırdı, çok beğendim. İnanılmaz bir ekip olduk bu şarkıda. Birkan ve Gökçer’in yetenekleri muazzam. Yeni şarkılarla isimlerini daha da çok duyacaksınız. Uzun süre çok ince ayrıntılarıyla, hatta sonrasında bazı yerlerini değiştirerek, içimize en sinen şekilde çıkardık şarkımızı. Bugüne kadar yapmış olduğum çalışmalardan sound olarak biraz daha farklı bir proje oldu. Herkesin kendinden bir şey bulacağı bir şarkı olduğunu düşünüyorum.”

Radyoaktif

Nisan 27th, 2018

No comments

Bir cevap yazın