Aktif Güncel

“GÜLDEN MUTLU” ♫ BEN SENİ BÖYLE Mİ SEVDİM ♫

“GÜLDEN MUTLU” ♫ BEN SENİ BÖYLE Mİ SEVDİM ♫

GÜLDEN MUTLU’DAN YENİ ALBÜM ÖNCESİ DİNLEYİCİSİNE SÜRPRİZ ”BEN SENİ BÖYLE Mİ SEVDİM”

O çok sevdiğin..
Bir gün gitmek istese?
Bu duyguyla nasıl başederdin?
3 dakika 47 saniye vardı..
Gülden Mutlu “Ben seni böyle mi sevdim?…” dedi…

Son dönemin en üretken kadın şarkı yazarı ve bestecilerinden Gülden Mutlu, Pasaj Müzik etiketli son single çalışması “Ben Seni Böyle mi Sevdim”i 20 Şubat Salı günü dijital müzik platformları aracılığı ile dinleyicisinin beğenisine sundu. Güçlü şarkıları ve kendine has vokali ile yerini her geçen gün sağlamlaştıran Gülden Mutlu, yeni albüm çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Bir ayrılığın son 3 dakika 47 saniyesi…

Söz ve bestesi Gülden Mutlu’ya, düzenlemesi Hüseyin Çebişci’ye ait “Ben Seni Böyle mi Sevdim” şarkısının video klibinde Gülden Mutlu’ya Kaan Songün eşlik ediyor. Bir ayrılığın son 3 dakika 47 saniyesinin anlatıldığı video klibinin yönetmenliğini ise İdil Dizdar ve Said Dağdeviren üstlendi.

Uzun süredir dinleyicisi tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni albümü öncesi yepyeni single’ı ile tadımlık bir sürpriz yapan Gülden Mutlu, şu sıralar müziklerini üstlendiği Aşkım Kapışmak’ın yeni kitabı Kimim Ben’in de heyecanını yaşıyor.
“Soğuk Odalar”, “Unutamam Dedin”, “Yatsın Yanıma”, “Gel De Yak”, “Açık Yara” gibi güçlü şarkıları ile geniş kitlelerin yakından takip ettiği bir isim haline gelen Gülden Mutlu, son zamanlarda sanatçı dostları ile paylaştığı besteleri ile de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Zamanını, varlığıyla anlamlı kıldığın, hayatına kardığın o çok sevdiğin..
Hani pamuklara sardığın, incitmemek için cümlelerini seçerek kullandığın, her anında yanında durduğun, o karanlığa düştüğünde sarılarak ışığı olduğun sevdiğin..
Sıkı giyin dediğin, aman dikkat et diye uyardığın, sesiyle çoğalıp sessizliğiyle yalnızlaştığın, kendin gibi bildiğin ama kendinden daha çok üstüne titrediğin sevdiğin…
Düşündüğün, özlediğin, savunduğun, üstüne toz kondurmadığın kıymetlin.. Hayaller kurduğun, sabahın, akşamüstün, içini ısıtan güneşin, ılık ılık esen rüzgarın sevdiğin.. Anlarım dediğin, konuşsa da konuşmasa da ben onun içini anlarım dediğin dilsizin..
Bir gün gitmek istese?
Seni göremediğin bir aşınmışlıkla yüzleştirse…
Kırıcı olsa cümleleri, saygısız olsa izahı, her halinden her halini anladığın o sevdiğin kaçar gibi, bıkmış gibi, hiç yaşanmamış gibi yürüse kapıya.. Yürüse sensizliğe, senin tüm o iyileştirici gücüne rağmen, tüm o hassasiyetini eze eze yürüse.. Kendi hislerinden başka hiçbir hissi gözü görmeyerek..
Seni, artık seni görmeyerek yürüse…
Bu duyguyla nasıl başederdin?

3 dakika 47 saniye vardı..
Gülden Mutlu “Ben seni böyle mi sevdim?…” dedi…

Radyoaktif

Şubat 21st, 2018

No comments

Bir cevap yazın