Magazin Haberleri

maNga yeni teklisi ZOR’U YAYINLADI!

maNga yeni teklisi ZOR’U YAYINLADI!

maNga’dan duygulandıran klip!

Türk alternatif rock müziğin Mtv ödüllü öncü grubu maNga son teklileri Zor’u yayınladı.

Prodüktörlüğünü Tarkan Gözübüyük’ün yaptığı parçanın düzenlemesi maNga’ya ait. Sözleri Ferman Akgül ve Demir Demirkan’a, müziği Ferman Akgül’e ait Zor şarkısının vokal kayıtlarında maNga, Demir Demirkan ile birlikte çalıştı.
Parçanın kayıt, edit ve miks’i Arda Ertem tarafından studioN’da, mastering’i ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı. Kapak tasarımı ise Osman Tendürek’e ait. Kapağın grafik çalışmaları ise Ali Uslu tarafından yapıldı.

DUYGULANDIRAN KLİP

maNga, şarkının klibi için evde olduğumuz bugünlerde hem dinleyicilerinden hem de teknik ekibinden evden görüntülerini göndermesini istedi. Gelen binlerce video arasından seçim yapmakta zorlanan maNga klibin son halini izlediğinde hislerini şu sözlerle ifade etti:

‘Dinleyicilerimiz ve ekibimizle büyük ve köklü bir aile olduğumuzu biliyorduk ama bunu toplu halde şarkımızın klibinde görmek oldukça duygulandırdı bizi. Özellikle bu zamanlarda insan daha duygusal oluyor tabii. Biz klibi zor nedenlerle evinde olamayanlara adıyoruz.’

Kurgusunu Tülay Çığıraç ve S.Berk Dalyanoğlu’nın yaptığı klip şarkıyla aynı anda 20 Mayıs Çarşamba günü maNga & DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve NetD YouTube kanalında yerini alacak

Söz: Ferman Akgül, Demir Demirkan
Müzik: Ferman Akgül
Düzenleme: maNga
Prodüktör: Tarkan Gözübüyük
Yapım: DMC & maNgamusic

Tuncay AKTAŞ

Mayıs 26th, 2020

No comments

Bir cevap yazın