Aktif Güncel

MARK ELIYAHU – JOURNEY (MURATT MAT & KEMAL NALBANT REMIX)

MARK ELIYAHU – JOURNEY (MURATT MAT & KEMAL NALBANT REMIX)

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da 150 yıllık kamançasıyla konser veren Ünlü besteci Piris Eliyahu’nun oğlu Kamança üstadı, Mark Eliyahu onu Orta doğu ve Balkan Ezgilerini müziğine yansıtan ilginç müzik tarzıyla tanıdık, sanatçının “Journey” isimli müzik çalışmasına Türk Dj Müzik Prodüktörlerimiz
Muratt Mat ve Kemal Nalbant ortak bir çalışma hazırladı.

Türk ezgileri ve Elektronik müzikle harmanlayan ikili. Ruhunuzu dinlendirecek aynı zamanda bir o kadar da eğlendirecek melodilere sahip bu versiyonu Elektronik Müziğin, Ney sesiyle muazzam uyumunu konu alan mükemmel bir kompozisyonda işlediler.

Bu yılın hit instrumental çalışmalarından Journey’in, orijinal kamanca versiyonun tadında yeni bir versiyonu daha oldu ve keyifle dinlenileeceği hiç şüphesiz.
Müziği Mark Eliyahu ait olan çalışmanın, Ney kayıtlarında Neyzen Furkan Atmaca bulunurken, düzenlemelerinde Muratt Mat ve Kemal Nalbant yer alıyor, çalışma farklı müzik tarzlarına da yer veren radyoların listelerine şimdiden girmeyi başarırken, “Journey Remix” için hazırlanan tanıtım klibi’de 17.08.2018 ‘de Youtube, Facebook vb. gibi sosyal medya ve video platformlarında gösterime girecek.

Bazı yabancı müzik plâtformları çalışmayı yorumladı.

” Turkish DJ Music Producers MurattMat and KemalNalbant have prepared a new version for Mark Eliyahu’s “Journey”. “

” Journey” On world radios, among the most listened

” Turkish DJs Muratt Mat and Kemal Nalbant prepared a new version for “journey”.”

Mark Eliyahu - Joourney ( Muratt Mat & Kemal Nalbant Remix )

Mark Eliyahu – Joourney ( Muratt Mat & Kemal Nalbant Remix )

Radyoaktif

Ağustos 16th, 2018

No comments

Bir cevap yazın