Aktif Güncel

MEHMET ÇEVİK – “ÇİÇEĞİM”

MEHMET ÇEVİK – “ÇİÇEĞİM”

Sahnelerin vazgeçilmez sesi Mehmet Çevik, dördüncü single çalışması ‘Çiçeğim’i dinleyicisiyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor. Kemal Aslan’ın müzik şirketi Arena Production imzasıyla müzikseverlerle buluşan şarkı, bu yaza damga vuracak. ‘Çiçeğim’e bir de ünlü yönetmen Behzat Uygur yönetmenliğinde klip çeken Mehmet Çevik, dördüncü single’ı ile müzik sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırdı.

Neden bir cover yaptığını açıklayan Mehmet Çevik, “Çiçeğim benim de çok sevdiğim bir eser olmasının yanısıra neredeyse her sahne çalışmamda dinleyiciden gelen istek şarkıydı. Seyircilerim bu şarkıyı benden dinlemekten büyük keyif alıyorlar. Ben de Çiçeğim’i tüm Türkiye’nin bir de benden dinlemesini istedim” dedi.

Dijital platformlarda da yayınlanan Mehmet Çevik imzalı ‘Çiçeğim’in klibi ise müzik kanallarının yanısıra video paylaşım siteleri ve sosyal medyada seyirciyle buluştu.

‘Acı Baharat’, ‘Aşka Tövbeliyim’ ve ‘Çıtır Çıtır’ isimli single çalışmalarının ardından ‘Çiçeğim’le müzikteki başarısını daha da perçinleyen mehmet Çevik, her yıl olduğu gibi bu yaz da sahne çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.


Radyoaktif

Haziran 18th, 2018

No comments

Bir cevap yazın