Aktif Güncel

NÜKHET DURU & SILA – YARALIM

NÜKHET DURU & SILA – YARALIM

Nükhet Duru’nun geçmişe damgasını vuran parçalarını yepyeni düzenlemeleriyle, müzisyen arkadaşlarıyla seslendirdiği ‘Hikayesi Var’ albümünün ilk parçası ‘Yaralım’ oldu. Nükhet Duru ve Sıla’nın düet yaptığı unutulmaz parça, dijital platformlarda yayında!

Nükhet Duru, sürpriz isimlerle düet yaptığı, geçmiş yıllara damgasını vuran, yeni düzenleme ve yorumlarıyla farklı bir müzik deneyimi yaşatan kült şarkılarından oluşan albümünü Şubat ayında çıkarmaya hazırlanıyor. Poll Production ve En Production işbirliğiyle hayata geçen albümün son çalışmalarını tamamlayan Türk Müziği’nin efsane ismi, hayranlarıyla buluşacağı ilk şarkıda Sıla ile düet yaptı. Sıla ve Nükhet Duru tüm dijital platformlarda yayında olan ‘Yaralım’ şarkısıyla dinleyiciyle buluşuyor.
Akustik bir düzenlemeyle kaydedilen ‘Yaralım’ şarkısının aranjesinde uzun yıllar Sıla ile birlikte çalışan Efe Bahadır’ın imzası bulunuyor. Şarkının klibi ise Onur Sarsıcı yönetmenliğinde Büyük Londra Oteli’nde çekildi.

“Yaralım Sıla’ya Yakıştı”
‘Hikayesi Var’ adlı albümünde yorumculuğunu beğendiği, bir arada söylemekten keyif aldığı dostlarını ağırlayan Nükhet Duru, bu yolculuğun ilk adımını Sıla ile atmaktan oldukça memnun. Sıla’nın güçlü yorumuna övgüde bulunan Duru, “Hayatımın en önemli çalışmalarından biri olan düet albümüm için uzun bir süredir büyük bir ekiple çalışıyoruz. Metin ve Eda Özülkü’nün kalbe dokunan bu şarkısı Sıla’ya öyle yakıştı ki ben de bambaşka bir keyifle yeniden söyledim. Albümde kaydı ilk biten şarkı buydu, benim için de albümün uğuru oldu.” diyor.

Radyoaktif

Ocak 31st, 2020

No comments

Bir cevap yazın