Magazin Haberleri

“PLATONİK” BERKSAN

“PLATONİK” BERKSAN

Berksan’ın merakla beklenen yeni single çalışması “Platonik” Sony Music etiketiyle yayımlanıyor.

Geçtiğimiz yıl paylaştığı “Darmaduman” isimli şarkısıyla dijital müzik platformları ve radyoların en çok paylaşılan ve çalınan şarkılarından birine imza atan sanatçı; “Platonik” isimli yepyeni kıpır kıpır şarkısıyla dinleyicilerini ve yazı selamlıyor.

Şarkının sözü ve müziği yine Berksan’a ait. Düzenlemesinde ise bu kez başarılı aranjör Misha’nın imzası bulunuyor.

AYTEKİN YALÇIN İMZALI KLİPTE BERKSAN’A 10 DANSÇI EŞLİK ETTİ!..

Son dönemde çektiği video kliplerle adından sıkça söz ettiren Aytekin Yalçın yönetmenliğinde yeni şarkısı için kamera karşısına geçen Berksan, platonik aşkına olan yoğun hislerini anlatan bir adamı canlandırdığı klipte imajı ve performansıyla da göz doldururdu.

“PLATONİK”TE İTALYAN MODA ESİNTİSİ

Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekilen klipte yerli ve yabancı on dansçı Berksan’a eşlik ederken, çekim baştan sonra enerjik ve renkli görüntülere sahne oldu.

Berksan ve tüm dansçıların kostümleri İtalyan styling Gabriele Papi tarafından özel olarak seçilerek İtalya’dan özel olarak klip için getirildi.

Berksan’ın single kapak fotoğrafı Aytekin Yalçın, kapak tasarımı Amaia Otaola ve imaj fotoğrafları da Fırat Odabaşı imzası taşıyor.

Düzenli olarak spor yapan ve beslenmesine çok dikkat eden sanatçının sağlıklı ve fit görüntüsü de dikkatlerden kaçmıyor.

18 Haziran Cuma günü tüm müzik platformlarında Berksan’ın yepyeni şarkısını dinleyebilir, YouTube BerksanVEVO kanalında da “Platonik” video klibini izleyebilirsiniz…

Tuncay AKTAŞ

Haziran 19th, 2021

No comments

Comments are closed.