Magazin Haberleri

SELAMİ ŞAHİN ”50. SANAT YILI KONSERİ”

SELAMİ ŞAHİN ”50. SANAT YILI KONSERİ”

SELAMİ ŞAHİN’İN 50 YILI AŞKIN ANILARI BİR ARADA!

Usta sanatçı Selami Şahin, 50 yılı aşkındır sanat hayatında biriktirdiği anılarını 50. Sanat Yılı Konseri Albümü’nde sevenlerine sundu.

25 şarkının canlı performans kayıtlarının yer aldığı 50. Sanat Yılı Konseri albümünde, Selami Şahin en sevilen şarkılarını Semih Erdoğan şefliğindeki SemiJazz Orkestrası ve ayrıca İstanbul Strings ekibi eşliğinde yorumladı.

Selami Şahin’in 50. Sanat YIlı Konseri Albümü yılbaşı gecesi tüm dijital platformlarda ve aynı anda performans videoları ile birlikte Selami Şahin YouTube kanalında yayınlandı.

2016 yılında gerçekleşen Harbiye Açıkhava Konseri, Zorlu Performans Sanatları Merkezi Konseri ve Bostancı Gösteri Merkezi Konseri’nden çok özel kesitlerin sunulduğu videolarda Zeki Müren ile beraber ghost perde teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen “Gitme Sana Muhtacım“ eserindeki düet ise konserin en büyük sürprizi… Sadece bu özel düet çalışmasının yapılabilmesi için 35 kişilik bir ekip çalıştı ve akıllardan silinmeyecek anlara imza atıldı.

Selami Şahin’in yeni albümü ”50. Sanat Yılı Konseri” Lider Entertainment etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Tuncay AKTAŞ

Ocak 5th, 2021

No comments

Bir cevap yazın