Magazin Haberleri

“SONER ARICA LIVE & PIANO” PROJE ALBÜMÜNDEN “KURTAR BENİ” SİZLERLE

“SONER ARICA LIVE & PIANO” PROJE ALBÜMÜNDEN “KURTAR BENİ” SİZLERLE

Pop müziğin başarılı ismi Soner Arıca, YouTube kanalı için hayata geçirdiği “Acoustic Vol 1” projesinin gördüğü ilginin ardından “Soner Arıca Live & Piano” isimli proje albümünü dijital müzik platformları ve YouTube kanalı aracılığıyla müzik severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Soner Arıca’nın farklı yıllarda seslendirdiği 10 şarkının yer aldığı “Soner Arıca Live & Piano” proje albümü İzzet Aksoy’un çaldığı piyano eşliğinde, Babajim İstanbul Stüdyoları’nda canlı kaydedildi.

Soner Arıca, önümüzdeki aylarda yayınlamayı planladığı “Soner Arıca Live & Piano” proje albümünden bir şarkıyı koronavirüs salgını nedeniyle evde kaldığımız bu zorlu günlerde herkese bir hediye olması için sevenleriyle paylaşıyor. “Kurtar Beni” isimli şarkının sözleri Soner Arıca’ya, müziği Sezgin Gezgin’e ait.

Arıca, ilk olarak 23 yıl önce “Her Şey Yolunda” isimli albümünde seslendirdiği “Kurtar Beni” isimli şarkısını Gökhan Özdemir yönetmenliğinde kliplendirdi. “Kurtar Beni” nin video klibi şarkının ruhuna uygun olarak Boğaziçi’nin Anadolu yakasındaki en güzel semtlerinden olan Beylerbeyi sahilinde, muhteşem boğaz manzarasına karşı siyah – beyaz çekildi. Salgın nedeniyle Soner Arıca ve video klip yönetmeni Gökhan Özdemir’in gerçekleştirdiği klip çekimi, 2 saatte tamamlandı.

“KURTAR BENİ”; ARICA MÜZİK etiketiyle, 1.5.2020 Cuma günü tüm yasal dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle buluştu. Şarkının video klibi, Soner Arıca YouTube kanalında yayında.

Tuncay AKTAŞ

Mayıs 26th, 2020

No comments

Bir cevap yazın