Magazin Haberleri

SONER ARICA ”SENİNLE ÖĞRENDİM”

SONER ARICA ”SENİNLE ÖĞRENDİM”

SONER ARICA “SENİNLE ÖĞRENDİM” DİYOR

Soner Arıca söz ve müziği kendine ait olan “SENİNLE ÖĞRENDİM” isimli yepyeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

İki versiyon olarak sunulan “SENİNLE ÖĞRENDİM” single’ının orijinal versiyonun düzenlemesinde Miraç Kutlu’nun, epik versiyonunun düzenlemesinde ise GeCeden’in imzası var.

Arıca, “SENİNLE ÖĞRENDİM” isimli yeni şarkısının iki versiyonuna, iki farklı video klip çekti. Klipler; Arya Beren Yıldırım’ın sanat yönetmenliğinde, Anizabet’in görüntü yönetmenliğinde, Burak Yıldırım ve Soner Arıca’nın yönetmenliğinde Kapadokya’da çekildi.

Sanatçıyı, video kliplerinde; Aşk Vadisi, Kızıl Çukur, Kılıçlar Vadisi, Güllü Dere, Ürgüp, Göreme, Avanos, Çavuşin, Saklı Kanyon, Dostluk Anıtları, Kolonlu Kilise gibi yerlerinin muhteşem atmosferinde izliyoruz.

“SENİNLE ÖĞRENDİM” in orijinal versiyonunun video klibinde Giray Sepin imzalı yeşil bir pardösü, Tornado Deri’nin klibe özel tasarladığı yelek ve Emino Tillo kreasyonundan bir çizme ile kamera karşısına geçen Soner Arıca, single’ın epik versiyonunun video klibinde ise, şarkının bu düzenlemesinin duygusuyla tamamen örtüşen, Emino Tillo’nun antika koleksiyonundan 100 yıllık bir derviş hırkası giydi.

Soner Arıca’yı “SENİNLE ÖĞRENDİM” single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Burak Yıldırım fotoğrafladı.

Tuncay AKTAŞ

Nisan 10th, 2022

No comments

Comments are closed.