Magazin Haberleri

SONER SARIKABADAYI “TAMAMLAYAMAYABİLİYORUM”

SONER SARIKABADAYI “TAMAMLAYAMAYABİLİYORUM”

Bugüne kadar hit olmuş, klasikleşmiş şarkılarıyla sevilen Pop yıldızı Soner Sarıkabadayı, yeni şarkısını ilk kez Tiktok üzerinden yayınlayacak.

Model sevgilisi Camelo Lopez’le olan 5 yıllık ilişkisini evlilikle sonuçlandırarak gözlerden uzak bir hayat yaşayan çiçeği burnundaki baba Soner Sarıkabadayı önceki gün eşi ve oğluyla birlikte birinci evlilik yıldönümünü kutladı.

Özel hayatıyla her zaman merak edilen Sarıkabadayı bu defa sosyal medyanın en kalabalık ve aktif platformlarından biri olan Tiktok’ta müzikseverlerle yeni bir paylaşıma hazırlanıyor.

Popun yıldızı Soner Sarıkabadayı bir ilke imza atarak yeni şarkısını ilk kez Cuma gecesi Tiktok’ta paylaşacak. 08 Ekim 2021 Cuma günü ilk kez Tiktok’ta paylaşılacak olan sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi Osman Çetin ve Yenal Yıldız’a ait olan ‘Tamamlayamayabiliyorum’ isimli şarkının klip yönetmenliğini ise Caner Çetiner üstlendi.

10 Ekim akşamı Pdnd Music & Video etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanacak olan “Tamamlayamayabiliyorum” ile Soner Sarıkabadayı, müzik listelerine iddialı giriş yapacak.

Söz & Müzik : Soner Sarıkabadayı
Düzenleme : Osman Çetin & Yenal Yıldız
Mastering : İlkay Şencan

Tuncay AKTAŞ

Ekim 24th, 2021

No comments

Comments are closed.