Music

”BAHADIR TATLIÖZ”DEN NOKTA ATIŞI HİT…! HAİN

”BAHADIR TATLIÖZ”DEN NOKTA ATIŞI HİT…! HAİN

Dönemin dikkat çeken en etkili ve üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör ”Bahadır Tatlıöz”; yeni şarkısı ”Hain”i müzikseverlerle buluşturdu.

Türk pop müziğinin duygu yüklü şarkılarının rehberi haline gelen ”Bahadır Tatlıöz”; uzun süredir dinleyicilerinden gelen, ritmik, tempolu ama duygusu yüksek şarkı isteğini kırmayarak hızlıca hayata geçirdi.

”Hain”in sözü, müziği ve coşkulu düzenlemesi ”Bahadır Tatlıöz”ün kendisine ait olurken şarkı; bu yazın en etkili hit adayları arasında yerini alarak sözleriyle dinleyicisine içsel yolculuklarında farklı kapılar açacak.

Türk pop müziğinin sınırlarını zorlayan ve durmaksızın üretmeye devam eden ”Bahadır Tatlıöz”ün yeni projesi ”Hain”in klibi Bodrum & Gündoğan & Gümüşlük bölgesinde 25 kişilik bir ekip eşliğinde çekilerek izleyicisine ulaştı. Sanatçının müzikal vizyonu ve sanatının evrensel görsel çekiciliği de klipte gözler önüne serildi…

”Bahadır Tatlıöz”ün yeni projesi ”Hain” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında!

Radyoaktif

Temmuz 4th, 2024

No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6
Canlı Dinle Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6 Canlı Dinle
Bursa Radyo Aktif 92.6Canlı Yayın
Bursa Online Radyo Aktif 92.6