Music

EFLATUN FEAT. GÖZDE LORA “GİBBİ GİBBİ”

EFLATUN FEAT. GÖZDE LORA “GİBBİ GİBBİ”

SMA’lı Çocuk İçin Banka Soydular!

Geçmişte Burcu Güneş, Ayşegül Aldinç ve Of Aman Nalan gibi sanatçılarla yaptığı düetlerle Türk Pop müziğinde büyük başarılar elde eden Eflatun bu defa özellikle sesi, güzelliği ve oyunculuğu ile yakın zamanda adından çokça söz ettirecek Gözde Lora ile mikrofonu paylaşıyor.

Gibbi Gibbi isimli şarkının klibi SMA’lı bir çocuk için banka soyan ikiliyi konu alıyor.

Yıllardır SMA’lı çocuklar için konserler veren Eflatun; ‘’ Uzun zamandır ülkemizin içini acıtan SMA’lı çocukların tedavi sorununa; Gözde Lora ile birlikte dikkat çekmeyi çok önemsiyoruz.

Kurtarabildiğimiz, tedavisine katkı sağlayabildiğimiz her bir çocuğumuz bizi hayata ayrı bir şekilde bakmamızı sağlıyor. Bu yüzden bu şarkının klibini kısa film tadında tamamen SMA’ya dikkat çekmek için kurguladık. ‘’ dedi.

Yönetmenliğini Eflatun’un yaptığı kısa film tadında kurgulanan klibin tamamlanması tam 14 ay sürerken, detaylara çok fazla önem verildiğine dikkat çekiyorlar. Normalde ‘’Gibi Gibi’’ olan şarkının ismi ise ünlü müzik adamı Ersay Üner’in önerisiyle ‘’Gibbi Gibbi’ olarak değiştirildi.

Yapımcılığını Pace Medya Kadir Çankaya’nın üstlendiği projede Eflatun’un Gözde Lora ile ilk kez bir düet çalışmasında bu kadar hızlı bir pop şarkıya imza atması ise gözlerden kaçmıyor.

Radyoaktif

Aralık 13th, 2023

No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6
Canlı Dinle Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6 Canlı Dinle
Bursa Radyo Aktif 92.6Canlı Yayın
Bursa Online Radyo Aktif 92.6