Music

EMRE FEL ”SANA EL PENÇE DURMAM”

EMRE FEL ”SANA EL PENÇE DURMAM”

Yeni Anadolu’nun temsilcisi başarılı sanatçı Emre Fel, listeleri alt üst eden ve birden çok şarkısı viral olan Veda Türküsü albümünün ardından yeni şarkısı ”Sana El Pençe Durmam”ı dinleyicilerin beğenisine sundu.

Milyonları aşkın tıklanma rakamları, viral ve radyo tv listelerinde en üst sıralara taşıdığı şarkıları ile son dönemin en başarılı isimlerinden biri olan Emre Fel, söz, beste ve düzenlemesi kendisine ait olan Sana El Pençe Durmam isimli şarkısını aynı zamanda kliplendirdi.

Ümit Şahin ve Samet Eruzun yönetmenliğinde Maltepe Kapalı Çarşı’da bir günde çekimi tamamlanan klipte, eski dükkanlar ve nostaljik görüntüler ile Emre Fel’in stili dikkat çekiyor. İrem İnançu’nun styling çalışmasını yaptığı projenin kapak tasarımı Sebahattin Çevirgenoğlu imzası taşıyor.

Emre Fel, yeni şarkısı ”Sana El Pençe Durmam” ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getiriyor: ”Sana El Pençe Durmam, Emre Fel olarak sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyduğum son teklim. Uzun bir süredir kenarda beklettiğim ‘Sana El Pençe Durmam’, teslimiyetçi bir aşkı anlatıyor. Söz, beste, düzenleme ve mix çalışmaları benim imzamı taşıyor, master çalışması ise Çağan Tunalı tarafından yapıldı.Umarım beğenirsiniz!”

Radyoaktif

Mayıs 8th, 2024

No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6
Canlı Dinle Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6 Canlı Dinle
Bursa Radyo Aktif 92.6Canlı Yayın
Bursa Online Radyo Aktif 92.6