Music

SİNAN AKÇIL FEAT. RABİA TUNÇBİLEK “KAY KAY”

SİNAN AKÇIL FEAT. RABİA TUNÇBİLEK “KAY KAY”

Ünlü Sanatçı Sinan Akçıl ve yeni dönemin gözde isimlerinden Rabia Tunçbilek ‘Kaykay’ isimli şarkıya düet yaptı. Sözü Sinan Akçıl’a , müziği Hasan Vladi’ye , düzenlemesi ise Milli B ‘ye ait olan kaykay şarkısı tüm digital platformlarda bugün müzikseverlerle buluştu. Şarkı için , Kaykay’cı Sinan konseptli fotoğraf çekimleri ünlü fotoğrafçı Cesux( Cesur Civelek) tarafından gerçekleştirildi.

‘Kaykay’a Uzun Metrajlı Film Tadında Klip Çekildi’

Sözü Sinan Akçıl’a ait olan ‘Kay Kay’isimli şarkıya adeta uzun metrajlı film gibi klip çekildi . Aksiyon filmlerini aratmayan klip için Akçıl ve Tunçbilek iki gün süren klip çekimlerinde yoğun performans sergilediler.Çekilen klipte rol gereği müze soyan iki hırsızı canlandıran Akçıl ve Tunçbilek uyumuna Bonnie & Clyde benzetmesi yapıldı.

Sürükleyici bir hikayesi olan temposu bir an bile düşmeyen Klibin yapımcılığını ve yönetmenliğini yapan Tolga Aykut klibin bir sahnesin de de yer aldı. Mahzen yapım ,Go Müzik ve Dmc ortak işbirliği olan bol kovalamacalı, geniş kadrolu aksiyon filmi tadında ki klip ve şarkı 8 Aralık Cuma günü tüm dijital platformlarda sevenleriyle buluşacak.

Radyoaktif

Aralık 13th, 2023

No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6
Canlı Dinle Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6 Canlı Dinle
Bursa Radyo Aktif 92.6Canlı Yayın
Bursa Online Radyo Aktif 92.6