Music

SIX PACK ”SENİ YERLER”

SIX PACK ”SENİ YERLER”

Six Pack, Sezen Aksu’nun en sevilen parçalarından biri olan Seni Yerler’i kendine has yorumuyla dinleyicileriyle buluşturdu. Şarkı Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Six Pack, İstanbul gece hayatının seçkin ve popüler mekanlarında sahne alarak bilinirlik kazanmış, bu sayede kurumsal etkinliklerin aranan gruplarından biri olmuş, 6 müzisyenden oluşan bir gruptur. Kariyerlerine sevilen şarkıların kendilerine has özel yorumlarıyla coverlayarak başlayan Six Pack, yapımlarını kendilerinin üstlendiği bestelerle Türk dinleyicisinin beğenilerini kazanmıştır. Six Pack yeni EP’sini 2023 yılı biterken piyasaya sunma hazırlığındadır.

Türkçe ve İngilizce pop, jazz ve disko müzik tarzlarının sevilen örneklerinden oluşan repertuvarı ile Six Pack, dinleyicilerine seçkin, keyifli ve eğlenceli bir gece garantisi veriyor.

Özellikle popüler bestelere yaptıkları iddialı düzenlemelerle dikkatleri üzerinde toplayan Six Pack giderek büyüttüğü hayran kitlesiyle Türk Pop Müziği’nin önemli gruplarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Radyoaktif

Mayıs 8th, 2024

No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6
Canlı Dinle Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6 Canlı Dinle
Bursa Radyo Aktif 92.6Canlı Yayın
Bursa Online Radyo Aktif 92.6