Music

ZERRİN ÖZER “NE HALİN VARSA GÖR”

ZERRİN ÖZER “NE HALİN VARSA GÖR”

Zerrin Özer, “Basit Numaralar” şarkısı ile yeniden ivme kazandırdığı müzik yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Bu kez güçlü sesiyle pop ve flamenko tınılarını harmanladığı yeni eseri “Ne Halin Varsa Gör” ile sevenlerini selamlıyor!

Diva Zerrin Özer, sitemini eğlenceli bir şekilde anlattığı yeni şarkısında hem yeni tarzıyla hem de sesiyle yine gönülleri fethetmeye geliyor. Söylediği her tarzda iz bırakan duayen sanatçı, kariyerinin zirvesini “Ne Halin Varsa Gör” ile taçlandırmayı hedeflerken, yine müzik listelerini alt üst edeceğinin sinyallerini veriyor.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının söz ve müziği Mustafa Arapoğlu’na ait. Genel koordinatörlük görevini Selim Seven’in üstlendiği şarkının düzenlemelerinde Mustafa Arapoğlu ve Mili B, tonemaster işlemlerinde yine Mustafa Arapoğlu imzası bulunuyor. Basın-PR’da Hilmi Elitez bulunurken, sanatçıya gitarda Soyhan Şenyaylar, piyanoda Mili B, perküsyonda Şener Yolal eşlik ediyor. Flamenko esintilerini göreceğimiz klibin yönetmen koltuğunda ise Erkan Nas oturuyor. Senaryo Özlem Bölükbaşı, kurgu ise Sinan Taşdemir imzası taşıyor.

Radyoaktif

Mayıs 8th, 2024

No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6
Canlı Dinle Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6 Canlı Dinle
Bursa Radyo Aktif 92.6Canlı Yayın
Bursa Online Radyo Aktif 92.6