Music

ZEYNEP BASTIK’TAN BİR MABEL MATİZ ŞARKISI: “LAN”

ZEYNEP BASTIK’TAN BİR MABEL MATİZ ŞARKISI: “LAN”

Popüler müziğin iki dev ismi Zeynep Bastık ve Mabel Matiz “Lan” isimli şarkıda bir araya geldi. Söz ve müziği Mabel Matiz’e ait bu şarkıyla Zeynep Bastık listeleri ele geçirmeye hazırlanıyor…

Herkesin diline dolanan şarkılarıyla kitleleri peşinden sürükleyen Zeynep Bastık uzun yıllardır gerek dijital dünyada gerek müzik sektöründe popüler kültürün dinamiklerini yakalayan nadir sanatçılardan. Adını daima trendlere yazdırmaya başaran Bastık yeni şarkısı “Lan” ile müzik severlerle buluştu. Zeynep Bastık söz ve müziği Mabel Matiz’e ait “Lan” şarkısı için geçtiğimiz günlerde stüdyoya girmişti. Düzenlemesi Bahti Sutekin’e ait “Lan” Hypers Müzik etiketiyle çıkıyor.

Mabel Matiz sevgili dostunu prodüksiyon sürecinde yalnız bırakmadı ve şarkıyı stüdyoda birlikte kaydettiler. Bu anı ölümsüzleştirmek üzere hayranları için de poz verdikleri poz sosyal medyada binlerce beğeni ve yorum almıştı. “Lan” dinleyiciyle buluşmadan çok önce popüler olmuş ve günlerce konuşulmuştu.

Zeynep Bastık “Lan”ı ilk defa bu akşam (8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde) Ankara ‘da TED Kolejinde vereceği konserde söyleyecek.

Radyoaktif

Mart 21st, 2024

No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6
Canlı Dinle Radyo Aktif 92.6
Radyo Aktif 92.6 Canlı Dinle
Bursa Radyo Aktif 92.6Canlı Yayın
Bursa Online Radyo Aktif 92.6